Bizimle İletişime Geçin

  Yazılım ve Entegrasyon Çözümleri

  Cati Yazılımı 0
  Araştırma ve Çağrı Merkezi Yazılımları 0
  Comodo Siber Güvenlik 0
  Web Yazılım 0

  Ubi Smart Dialer ve UBİ CATİ Yazılımı, entegre çağrı merkezi özelliklerinin tamamına sahip , IP tabanlı bir iletişim çözümüdür. Tüm çağrı merkezlerinde var olan standart özelliklerin tamamı. Bulut sistemde ya da localde çalışabilme esnekliği. Her türlü web tabanlı crm uygulamasıyla hızlı entegrasyon çözümleri. Web servisler üzerinden arama datalarının otomatik yüklenmesi. KVKK uyumu

  IVR Anket, müşteri ihtiyaçlarını doğru tespit eden ve bu doğrultuda hedef odaklı hızlı, sade, net ve anlaşılır sonuçlarla araştırma hizmeti vermektedir. Teknolojik araştırma yöntemlerini kullanarak araştırmalar yapmaktadır. Online veya IVR metodları kullanılarak hedef kitlenin ilgili konudaki görüşleri alınmaktadır.

  Gelişmiş Uç Nokta Güvenlik ile Tek bir çözümle eksiksiz Uç Nokta Güvenliği. Securebox ileGüvenli şirket ağınızın dışındaki uç noktalarda çalışan kritik uygulamalarınız artık güvende. Sertifika Yönetimi ile SSL/PKI izleme ve yönetimini basitleştirin. Korugan ile Comodo Bütünleşik Tehdit Yönetimi ile 5651 yasasına uygun kayıt. Korumail ile Türkiye’ye özel veritabanı ile gerçek koruma sağlar.

  Mükemmel Entegre Çözümler

  Kullandığımız çözümler bir çok popüler platform ile tam entegre bir şekilde çalışarak size zaman ve iş yükü konularında katkı sağlayacaktır.

  UBİ UBİ
  UBİ UBİ
  UBİ UBİ
  UBİ UBİ

  Referanslarımız