f

You must be the change you wish to see in the world

Mahatma Gandhi

Şirket Profili

2011 yılında kurulan UBİ Danışmanlık, Bilgi teknolojileri ve Yazılım geliştirme alanlarında hizmet vermek amacı ile sektörde yer almaktadır. Kurumların ya da bireylerin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak üzere, yaşam kalitesini artırıcı, daha ekonomik ve daha uzun vadeli çözümler üretmek adına sürekli yenilenme gereğini hissetmiş ve önceliği müşterinin başarısına vermiştir.
Bilgi teknolojisi alanında çözüm arayışında olan şirketlere çizdiği yol haritasında müşteri ile yarattığı sinerji sayesinde önerilen çözümler mutlak başarıyı getirmiştir. Müşterilerine sağlıklı öneriler sunabilecek eğitim, deneyim ve donanıma sahip olan profesyonel bir ekiple çalışmanın avantajını, takım ruhunun getirdiği başarıyı, her zaman hissetmekte ve bunun gururunu taşımaktadır.

Bizim için, her proje, 
yeni bir heyecan demek

Müşteri tarafında yeterince hazırlık yapılmamış, önem verilmeyen projeleri üstlenmeyiz. Çünkü bizim için her proje, yeni bir heyecan, yeni bir macera demek. Bu heyecanı müşteride göremezsek, o projenin başarılı olacağına inanmayız.
Hakkımızda
home-2-img-10
home-2-img-9

Her adımda, 
açık iletişime inanırız

İşimizi ciddiye alırız. Kendi işimiz gibi benimser ve söz verdiğimiz zamanda bitirmek üzere maksimum çaba sarf ederiz. Proje süresince her adımda yaşadığımız problemleri açık iletişim ve dürüstlükle paylaşırız.

Müşterimizi, 
iş ortağımız gibi görürüz

Biz ilhamımızı müşterimizden alırız. Düşüncelerini, proje hedeflerini, hayallerini zevkle dinleriz. Çalışmalarımızı, iki ortak gibi, tutkuyla yürütür ve proje başarısı için fikirlerimizi, uzmanlığımızı ve enerjimizi ortaya koyarız.
s